Guoda Azguridienė

Guoda yra bendrovės „Sveiki produktai“ steigėja ir bendrasavininkė. Daugelio straipsnių bei pranešimų ekonomikos, sveikatos ir socialinės apsaugos, inovacijų, sveikos gyvensenos ir kitomis temomis autorė Lietuvoje ir užsienyje.

“Sveiki produktai” yra didžiausias Lietuvoje ekologiškais gaminiais prekiaujančių parduotuvių tinklas. Asortimente – virš 1500 pavadinimų natūralių, ekologiškų ir biodinaminių (demeter) produktų, kurie atrenkami atsižvelgiant į produkto kokybę, kainą ir gamintojo vertybines nuostatas. Trylika “Sveiki produktai” parduotuvių veikia penkiuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose arba tiesiog internete www.sveikiproduktai.lt.

Guoda 1992 m. baigė studijas VU ir gavo Matematiko diplomą. 2005 m. apgynė socialinių mokslų (ekonomikos) daktaro disertaciją. 1997 – 2009 m. dirbo Lietuvos laisvosios rinkos institute ekonomikos analitike. Nuo 2010 m. – VU, TSPMI docentė.

Religijos, kultūros ir visuomenės gyvenimo mėnraščio „Naujasis Židinys – Aidai“ ilgametė nuolatinė autorė. 2010 m. išleido knygą „Auksinės žuvelės ilgesys“, ekonominių-filosofinių esė rinkinys. Aidai.

SUSIJUSIOS ORGANIZACIJOS:

www.sveikiproduktai.lt

Mes siūlome maisto, higienos, kosmetikos (dekoratyvinės bei odos priežiūrai) prekių, švaros priemonių buičiai, smilkalų, eterinių aliejų ir pan. Taip pat yra daug įvairių produktų kūdikiams, vaikams ir mamoms. Visa tai – be jokios sintetikos! Tik augalinės arba mineralinės kilmės. Turime asortimentą produktų žmonėms su mitybos apribojimais: be pieno, be glitimo, be kviečių, be kiaušinių, be cholesterolio, be papildomo cukraus ir pan. Ir pagaliau, pas mus yra didelis pasirinkimas maisto produktų, kurie yra ne tik ekologiški, bet ir išskirtinai skanūs: sultys, šalto spaudimo aliejai, grūdai ir dribsniai, riešutai, džiovinti vaisiai, prieskoniai, užkandžiai, kava, arbata, saldumynai ir daug kitų. Pabandykit, ir Jums patiks!

Written by

Comments are closed.