Phillip Marris

Philip Marris vadovauja bendrovei Marris Consulting, vienai didžiausių gamybos procesų gerinimo konsultacijų kompanijų Prancūzijoje.

Philip yra įvykdęs daugiau nei 90 gamybos pokyčių diegimo projektų Pranūzijoje ir kitose Europos bei pasaulio šalyse. Pirmą kartą su LEAN Philip sužinojo 1983-aisiais ir nuo tos dienos siekė pritaikyti šio šiuolaikinės vadybos metodo elementus įvairiose industrijose. 1986-aisiais jis įsitraukė į Creative Output France veikla ir dirbo kartu su Eliu Goldrattu ir Issi Pazgaliu. Philip yra aktyvus TOC+LEAN jud4jimo dalyvis ir Linkedin “TLS-TOC-LEAN-Six Sigma” grupės kūrėjas. Jis yra įkūręs TOC Prancūzijos asociaciją ir dirba Indijos TOC Patarėjų Instituto valdyboje.

Philip savo karjerą pradėjo dirbdamas inžinieriumi plieno gamykloje. Prieš pradėdamas savo konsultacijų verslą, Philip įvariose didelėse konsultacijų bendrovėse (Capgemini Ernst & Young, Bossard Consultants) buvo atsakingas už klientų gamybos procesus. Jis turi 29 metų patirtį dirbant gamybos sferoje konsultuojant gamintojus daugelyje šalių įskaitant Prancūziją, Jungtinę Karalystę, Vokietiją, JAV, Italiją, Belgiją, Ispaniją, Švediją ir Meksiką. Philip kasmet išleidžia apie 6 straipsnius ir dažnai kviečiamas pristatyti naujausių efektyvumo pasiekimų tarptautinėse konferencijose.

Philip Marris yra išleidęs verslo bestselerį prancūzų kalba apie tai, kaip įdiegti TOC gamyboje – “Le Management Par les Contraintes en gestion industrielle”, 1994, 1996 and 2000. Šiuo metu jis dirba ties nauju šios knygos leidimu.

Susijusios organizacijos:

www.marris-consulting.com

www.management-par-les-contraintes.com

www.chaine-critique.com

Daugiau apie pranešėją:

Written by

Comments are closed.