Tomas Grigas

Tomas Grigas yra statybų UAB “Vilsta” gen. direktorius, vadovaujantis kompanijai nuo 2005-ųjų. Nuo savo darbo pradžios “Vilstoje” jam pavyko padidinti bendrovės pajamas daugiau nei 8 kartais bei išsaugoti įmonę per NT krizę.

Tomas pradėjo diegti LEAN savo įmonės veikloje 2008 metais, vėliau su partneriais įkūrė Lieknos statybos institutą, kurio tikslas – pagerinti viso statybų sektoriaus konkurencingumą. Liekna statyba – arba “Lean Construction” (angl.) – tai požiūrio, principų ir metodų visuma, skirta užtikrinti ilgalaikę statybų įmonės sėkmę, jos gebėjimą efektyviai bei pelningai dirbti dabar ir ateityje.

LEAN “Vilstoje” yra sudedamoji darbo sistemos dalis. Tomo įsitikinimu, ateityje visos pažangios statybos įmonės Lietuvoje pradės naudoti šią metodiką. Pradėję ją naudoti savo veikloje “Vilsta” yra neabejotini šios metodikos taikymo statybos srityje pradininkai. Naujovių paieška ir jų taikymas efektyvinant savo veiklą yra svarbi kompanijos veiklos sritis. Tomas yra pasiyžęs pasidalinti savo įmonės patirtimi, sukaupta diegiant ir naudojant LEAN, su visais rinkos dalyviais.

SUSIJUSIOS ORGANIZACIJOS:

www.vilsta.lt

www.lsi.lt

DAUGIAU APIE PRANEŠĖJĄ:

Written by

Comments are closed.